Hakkımızda    Hand and Leather Craft, Mustafa Sepici önderliğinde, Emre Başaran ve Erman Pehlivan 'ın da takım arkadaşı olarak aralarında bulunduğu, 2014 yılının sonlarında kurulmaya başlanmış ve 2015 yılının ilk ayında tam anlamıyla faaliyete geçmiş bir şahıs firmasıdır.


    Tandy Leather 'ın Amerika'dan ithal ettiği ürünlerini Türkiye 'de satışa sunan firmamız, neredeyse Amerika 'daki fiyatlara Türkiye'de bu işe gönül vermiş hobici ve sanatçı dostlarımıza hizmet vermektedir. 2015 yılını büyük ihracatlar ile yapan firmamız, Sepiciler Çaybaşı Deri San. Tic. A.Ş. desteği ile beraber faaliyet göstermektedir. Mustafa Kemal Atatürk Mah. Aydın Asfaltı Caddesi No:110 'da Sepiciler Çaybaşı Deri San. Tic. A.Ş. ile aynı çatı altında hizmet vermektedir.


    Dünyanın en kaliteli bitkisel tabaklama ile işlenmiş vegetal (Vaketa) ve Deri aletlerini satan Hand and Leather Craft, 2016 yılının ilk aylarında büyük bir ithalat gerçekleştirerek, 2016 yılı içerisinde daha da büyümeyi başarmış, 2017 yılında da bu başarısını arttırarak idame ettirmiştir.